Neden Oriflame’e Üye Olmalıyım

oriflame yazı - Neden Oriflame'e Üye Olmalıyım

Neden oriflame’e üye olmalıyım?

İsterseniz bunu anlatmadan önce oriflame hakkında genel bir bilgi verelim. Oriflame’in resmi  türkiye sitesinden de bulabileceğiniz bu bilgiler şöyle.

1967 yılında İsveçli iki kardeş, Jonas ve Robert bir hayal kurdu. İstediği yerde, istediği zaman özgürce çalışma hayaliydi bu. İşte, bu kıvılcımla İsveç’te kozmetik sektöründe ilk doğrudan satış şirketini kurarak insanlara, Oriflame ürünleri ile hayallerini gerçekleştirmeleri, kendi işlerini kurmaları, daha mutlu ve anlamlı bir hayat yaşamaları için ilham verdiler.

Oriflame, 1967’den beri, insanlara daha mutlu, daha güzel ve daha iyi bir yaşam hayalinin gerçek olabileceğini gösteriyor. Herkesin hikayesi farklı farklı olsa da Oriflame’e katılanların paylaştığı bir şey var: daha iyiye giden bir hayatın, yani pozitif değişimin verdiği muhteşem his. Biz buna mutluluk diyoruz, çünkü hayatının yönüne kendisi karar veren ve dümenin başına geçen bu insanlar kendi mutluluk hikayeleriyle tarih yazıyorlar.

İşte, bu mutlu insanlar, Oriflame’in Mutluluk Elçileri, tam 50 yıldır kendi buldukları mutluluğu paylaşarak çoğalıyorlar; başkalarının da kendi mutluluk hikayelerini yazmalarına önayak olarak dünyanın dört bir yanına güzellik ve mutluluk dağıtıyorlar. Kaynak https://tr.oriflame.com/

Evet sevgili dostlar işte yukarıdaki bilgilerden de anlayabileceğiniz gibi oriflame ailesi sadece ürün satan bir firma olmaktan daha fazlası. Çünkü satış organizasyonuna sizi de dahil ederek sizi hem müşteri, hem de iş ortağı haline getiriyor. Yani siz hem ürünü alıp kullanıyorsunuz, hemde satabiliyorsunuz. bu sayede ister sadece indirimli ürün almak için üye olun, ister bir satış danışmanı olarak ürün satın yada işi daha da geliştirerek hem satın, hem de arkadaşlarınıza ve dostlarınıza sattırarak oriflame de kariyerinizi yükseltebilirsiniz.

Oriflame üyelik ile para kazanmaya hazır mısın?

oriflame üyelik kayıt

Oriflame ile para kazanmak için 2 seçenek var:


1.  Seçenek: Oriflame katalog ile ürünlerini satarak kazanmak!

Oriflame size her ay, İsveç’in gelişmiş biliminden alan, kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yeni bir oriflame kataloğu sunar. Eğer Oriflame Katalog üzerinden satış yapmak istiyorsanız, öncelikle oriflame üyelik şartları olan kriterlere bakın, daha sonra, etrafınızdan topladığınız siparişler üzerinden satış yaparak kar edebilirsiniz. Oriflame tüm işleri ve güven oluşturucu çalışmaları 5o yılı aşkın zamandır yapıyor. Siz sadece insanlara bu ürünü ulaştıran bir aracı olarak bu ürünleri kullanıp, satışlardan da kar elde edeceksiniz.

Oriflame 50 yıllık geçmişiyle ve oluşturduğu dev güven ve profesyonel ekiple çalışmaya devam ediyor, siz bu dev firmanın ürünlerini sadece ihtiyaç duyan, yada kullanma ihtimali olan kişilere teklif ediyorsunuz. Ürünün kalitesini zaten oriflame markasını duyan herkes biliyor. Bunun için ayrıca zahmet etmenize gerek yok. Üyelik işte bu kadar avantajlı. Oriflame üyelik girişi işlemlerini hemen tamamlayın sizde kazanmaya başlayın.

Düşünün çok ünlü bir markanın satış temsilcisi olarak çalışıyorsunuz. Ürün dünya çapında çok prestijli bir marka. Gelen müşterilere ürünün ne kadar kaliteli olduğunu anlatmaya kalksanız, zaten müşterilere sizi hemen durduracaktır. “Zaten bu kaliteyi bildiğim için buradayım. Anlatmana gerek.” yok diyecekler.  İşte bu örnekte de olduğu gibi oriflame markasını duyanlar 5o yıllık isveç bilimine ve deneyimine güvendikleri için sizin çok da çaba sarf etmenize gerek bile kalmadan rahatlıkla ürünleri satabilirsiniz. Oriflame’e üye olmak, bütün bunlar için ilk adımınız. Oriflame siz de kazanmaya başlayın.

2. Seçenek: Ekibinizi Kurup, Büyüterek Kazanmak!

Etrafınızdaki insanları, arkadaşlarınızı, Oriflame üyelik avantajları ile kendi ekibinize dahil ederek çalışmaya başlarsınız, onlar oriflame kataloğu ile satış yapmaya başlar, ve siz bir Sponsor olursunuz. Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve size, ekibinizi nasıl büyüteceğinizi detaylı şekilde anlatacaktır. Oriflame tarafından sunulan profesyonel Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Bu Eğitimler sayesinde Oriflame katalog üzerinden nasıl satış yapılacağını, isim listesi nedir ve bu liste ekip kurmanıza nasıl destek olur, müşterilerinize nasıl hitap etmelisiniz gibi sizi işinizde uzmanlaştıracak tüm bilgilere ulaşabileceksiniz. Ekibinizi büyütün ve daha fazla başarılı olun. Oriflame’e katıl sende kazan.

Size burada çok önemli bir ipucu vermek istiyoruz. Oriflame üyelikten sonra sonra çok satış yaparak ta para kazanabilirsiniz. Asıl para kazanma işi, sizi daha profesyonel bir seviyeye taşıyacak olan, danışmanlık diyebileceğimiz olan seviyedir. Bu seviye kendi için de pek çok basamaktan oluşur. Oriflame Kariyer yazımızda bunu detaylı bir şekilde anlattık. Oradan okuyabilirsiniz. Asıl para kazanma yöntemi hem satış yapmak, hemde oluşturacağınız aşağı yöndeki üyeler sayesinde bir ağaç gibi büyüyerek, saçaklanarak, sizin üyelerinizin ve onların üye yaptığı üyelerin, ve onlarında, onlarında … diye gidecek olan üye şemasında aşağı doğru üyeler arttıkça ve sayılarla beraber aylık sipariş rakamları da arttıkça siz daha da çok kazanacaksınız. Oriflame satış temsilcisi olun sizde hayallerinize kavuşun.

Yazıyı paylaş!

2 Yorum “Neden Oriflame’e Üye Olmalıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir