Neden Oriflame’e Üye Olmalıyım

oriflame yazı - Neden Oriflame'e Üye Olmalıyım

Neden oriflame’e üye olmalıyım?

İsterseniz bunu anlatmadan önce oriflame hakkında genel bir bilgi verelim. Oriflame‘in resmi  türkiye sitesinden de bulabileceğiniz bu bilgiler şöyle.

1967 yılında İsveçli iki kardeş, Jonas ve Robert bir hayal kurdu. İstediği yerde, istediği zaman özgürce çalışma hayaliydi bu. İşte, bu kıvılcımla İsveç’te kozmetik sektöründe ilk doğrudan satış şirketini kurarak insanlara, Oriflame ürünleri ile hayallerini gerçekleştirmeleri, kendi işlerini kurmaları, daha mutlu ve anlamlı bir hayat yaşamaları için ilham verdiler.

Oriflame, 1967’den beri, insanlara daha mutlu, daha güzel ve daha iyi bir yaşam hayalinin gerçek olabileceğini gösteriyor. Herkesin hikayesi farklı farklı olsa da Oriflame’e katılanların paylaştığı bir şey var: daha iyiye giden bir hayatın, yani pozitif değişimin verdiği muhteşem his. Biz buna mutluluk diyoruz, çünkü hayatının yönüne kendisi karar veren ve dümenin başına geçen bu insanlar kendi mutluluk hikayeleriyle tarih yazıyorlar.

İşte, bu mutlu insanlar, Oriflame’in Mutluluk Elçileri, tam 50 yıldır kendi buldukları mutluluğu paylaşarak çoğalıyorlar; başkalarının da kendi mutluluk hikayelerini yazmalarına önayak olarak dünyanın dört bir yanına güzellik ve mutluluk dağıtıyorlar.

Evet sevgili dostlar işte yukarıdaki bilgilerden de anlayabileceğiniz gibi oriflame ailesi sadece ürün satan bir firma olmaktan daha fazlası. Çünkü satış organizasyonuna sizi de dahil ederek sizi hem müşteri, hem de iş ortağı haline getiriyor. Yani siz hem ürünü alıp kullanıyorsunuz, hemde satabiliyorsunuz. bu sayede ister sadece indirimli ürün almak için üye olun, ister bir satış danışmanı olarak ürün satın yada işi daha da geliştirerek hem satın, hem de arkadaşlarınıza ve dostlarınıza sattırarak oriflame de kariyerinizi yükseltebilirsiniz.

Özetle oriflame den para kazanmanın iki yolu var:

1. Oriflame Ürünlerini Satarak Kazanmak!

Oriflame size her ay, İsveç’in doğasından ve biliminden alan üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunar. Eğer satış yapmaktan istiyorsanız, etrafınızdan topladığınız siparişler üzerinden kar edebilirsiniz.

2. Ekibinizi Kurup, Büyüterek Kazanmak!

Etrafınızdaki insanları, arkadaşlarınızı, Oriflame’e davet ederek kendi ekibinizi kurmaya başlarsınız, böylece siz, bir Sponsor olursunuz. Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğinizi detaylı şekilde anlatacaktır olur. Oriflame tarafından sunulan profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Bu Oriflame Eğitimleri sayesinde katalog üzerinden nasıl satış yapılacağını, isim listesi nedir ve bu liste ekip kurmanıza nasıl destek olur, müşterilerinize nasıl hitap etmelisiniz gibi sizi işinizde uzmanlaştıracak tüm bilgilere ulaşabileceksiniz. Ekibinizi büyütün ve daha fazla başarılı olun.

Oriflame Üyelik için tıklayın.

Yazıyı paylaş!

2 Yorum “Neden Oriflame’e Üye Olmalıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir