Oriflame Aralık Kataloğu 2018

Online Oriflame Aralık Kataloğu 2018‘i ilerletmek için ekranın sağında ve solunda bulunan oklara tıklayınız. Büyütmek için resim üzerinde tıklayınız, tekrar tıkladığınızda eski haline dönecektir.

Oriflame Aralık 2018 kataloğu yine sizlere pek çok fırsatla geldi. Sizde bu fırsatlardan yararlanmak için sitemizden ücretsiz şekilde üye olabilirsiniz. Sıcak tekliflerde %70’e varan indirimleri kaçırmayın.

Eclat Mon Parfüm 50 ml.  320,00TL yerine 149,90TL

Zarafetin yeni tanımı… Eclat Mon kadını, Fransızların ince zevkine sahiptir. Sade ama ayrıntılarla süslü şıklığı ile girdiği her ortamda gözleri üzerine çevirir. Ruhuyla cezbeder ve ilham verir…

ÇİÇEKSİ·DeLaire Boudoir Notası, Naşhi Arm udu,BademTozu Bileğinizi şişenin üzerine sürün ve kokusunu deneyin! Koku Dünyasının Gizemli Sırrı: DELAIRE BOUDOIR NOTALARI LANSMANA ÖZEL 55% İNDİRİM!

DeLaire notaları, koku dünyası için gizemli bir sırdır. Efsanevi Fransız DeLaire Koku Evi tarafından 140 yılı aşkın süredir tasarlanan bu notalar, dünyanın en ikonik parfümlerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Eclat Mon Parfüm’ün içeriğinde de DeLaire Boudoir özel notaları yer almaktadır.

Oriflame Aralık Kataloğu 2018 Slaytı yayınlandı.

Sayfayı tam ekran yapmayı unutmayın.

oriflame kasım kataloğu

Detaylar için sitemizi takip edin. Orikatalogu.com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir