Oriflame Katalog

Oriflame katalog aralık üye olanlara kazandırmaya devam ediyor. Bilgi almak için Oriflame üyelik Sayfasına tıklayın. Hemen formu doldurun. Danışmanımız en kısa sürede size ulaşsın.
oriflame katalog

Yepyeni Online Oriflame katalog fırsatlarını kaçırmayın.

 • Sipariş zorunluluğu yok.
 • Üyelik ücreti yok.
 • Katalog üzerinden %30 indirimli sipariş imkanı.
 • Adrese Bedava Katalog .
 • İstediğiniz zaman üyeliği sonlandırabilirsiniz.
 • Ekibinizi kurun onlar  katalog ile satış yaptıkça siz de kazanın.

Evden Çalışma Fırsatı Oriflame 'de.

ustresim2 - Oriflame Katalog

Oriflame sizi hayallerinizin gerçek olduğu bir dünyaya götürüyor. Oriflame sadece bir kozmetik firması değil aynı zamanda kendi işini kurmak isteyenler için ayrıca bir iş veren, yada ortak diyebileceğimiz dünya çapında 5o yılı aşkın tecrübesiyle sizi de hayallerinize kavuşturmak isteyen bir dev firma.

Hayallerinize kavuşmaya hazır mısınız? İster ürünleri kendi ihtiyacınız için satın alın, ister katalog üzerinden satmak amacıyla sipariş verin. Üye olmak her türlü size kazanç sağlayacak. Üstelik kendi işinin patronu olarak istediğin yerde, istediğin saate, istediğin kadar çalışmak ve işini büyütmek tamamen senin elinde. Oriflame  fırsatları hayatını değiştirecek. Unutma başlamak bitirmenin yarısıdır. Başlamak için üyelik formunu doldurmak yeterli.

Online Katalog 2018 yayınlandı.

oriflame katalog yazi - Oriflame Katalog

Bedava bir katalog sahibi olmak ve avantajlardan yararlanmak için, sizlere oluşturduğumuz  çok basit olan kayıt formunu doldurun, sizi arayalım kaydınızı yapalım.

Katalog sadece bir tane değil. Birden fazla katalog var. Bunlar Oriflame altın fırsatlar kataloğu, Oriflame elmas fırsatlar kataloğu, Oriflame aksesuar kataloğu ve o ay ki standart ürün kataloğudur.  Üye olun katalog adresinize gelsin ve sizde isveçten gelen bu güzellik ve kazanç kaynağına merhaba deyin.

Unutmayın her geçen zaman sizden gidiyor. Keşke daha önce başlasaydım demek için hemen üyelik formunu doldurun ve sizde kazanmaya başlayın. Oriflame ile erken tanışanlar şimdi daha fazla kazanıyor!

Oriflame kataloğu indirmek için  bu ay ki katalog sayfamıza giderek kataloğun sağ üst bölümden indir (aşağı doğru ok simgesi) butonuna tıklayarak bilgisayarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Online Oriflame fırsatları cep telefonunuz kadar yakın.

Oturduğunuz yerden canınız ne zaman isterse ister cep telefonundan, ister tablet, ister bilgisayardan online katalog ile gezerek ister alışveriş yapın ister satış yapın. Oriflame altın fırsatlar kataloğu, oriflame elmas fırsatlar kataloğu, oriflame aksesuar kataloğu ve ana oriflame kataloğu ile fırsatlar ayağınıza geliyor. Online Katalog ile oturduğunuz yerden alışveriş imkanı. Her gittiğiniz yere online Oriflame de gelsin. İster tanıtım yap ister ürünleri incele. Harika değil mi?

Oriflame Başarı Hikayeleri

22 Yorum “Oriflame Katalog

 • Oriflame katalog konusunu çok verimli bir şekilde anlatmışsınız. Gerçekten karışık bir konuydu benim için teşekkürler.

 • oriflame katalog hakkındaki yazınızı çok faydalı buldum. Hep karışık bilgiler vardı. kafamız karışıyordu. Çok sade bir anlatım olmuş. teşekkürler.

 • Oriflame kataloğu konusunda merakım vardı. Doğrusu başta düşünmüyordum. Bilgilendirici olmuş. Teşekkürler

  • Fatma hanım sipariş zorunlu değil. Üyelik ücreti yok. istediğiniz zamanda üyeliği bitirebilirsiniz. Üyelik formunu doldurun, danışmanımız sizi telefonla arayıp kaydınızı oluşturacaktır.

 • acaba üyelik sonucu bir taahhütte bulunuyor muyuz satış yapmayla ilgili? oriflame katalog her ay gelecek mi? şimdiden teşekkürler

  • Oriflame katalog ilk üyelikten sonra bir defa gönderilmektedir. Oriflame üyeliğinden sonra herhangi bir satış yapma zorunluluğu, taahhüdü yoktur.

 • Merhaba oriflame konusunda şüphelerim var bunları danışmak istiyorum. Acaba telefonla oriflame katalog hakkında bilgi alabilir miyim?

  • Tabi ki aklınıza gelen sorulara danışmanımız telefon ile her zaman cevap vermektedir. İletişim sayfasında ve diğer sayfalarda bulunan telefon numarasıyla her zaman aklınıza gelen soruları sorabilirsiniz.

  • Merhaba süheyla hanım. Ürün siparişi için kayıt zorunlu değil. Fakat üye olmayanlar kendileri adına sipariş veremezler. Ancak üye birisi sizin adınıza sipariş vererek gelen siparişi size satabilir. Yani siz üye değilseniz üye olan birinden satın almanız gerekir. Ama üye olursanız ürünleri kendi adınıza hemde %30 indirimli sipariş verebilirsiniz. Aklınıza takılan başka sorular varsa her zaman sorabilirsiniz. Cevaplamaktan mutluluk duyarız.

  • Merhaba pınar hanım üyelikten çıkınca her hangi bir ödeme yapmazsınız. Gönül rahatlığı ile üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir