Oriflame Nasıl Üye Olunur

oriflame yazı - Oriflame Nasıl Üye Olunur

 Oriflame Nasıl Üye Olunur

Öncelikle hepinize merhaba. Size oriflame’in eşsiz dünyasından sizlere kucak dolusu selamlar. Pek çok yerde duyduğunuz ama tam olarak ne olduğunu belkide bilemediğiniz bir konu hakkında sizlere bilgi vermek için yazıyoruz bu yazıyı. Oriflame nasıl üye olunur bölümünden önce neden oriflame’e üye olmalıyım yazımızı okumadıysanız linkten okuyabilirsiniz. Oriflame gücünü doğadan alan 1967 den beri bu güne insanlara daha iyi bir hayat için kendi işlerine sahip olmaları mantığıyla insanları sadece ürün kullanan değil aynı zamanda kendi işinin patronu yapan bir mantıkla yola çıktı. Oriflame ürünlerini satın alıp kullanabileceğiniz gibi, ürünleri satarak veya satış ekiplerinizi kurarak bu ekibe katılabilirsiniz. İsveç’ten gelen güzellik kaynağı olan oriflame ürünleri 50 yılı aşkın marka değeriyle kendini çoktan kanıtlamış bir markadır. Bu sayede ürünün kalitesinden emin olan insanlar ürünleri almakta ve satmakta çok rahat etmektedirler. Eğer sizde kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız bize katılın.

Orifleme üye olmanın avantajları:

  • Üye olursanız ürünleri %30 indirimli alırsınız.
  • Bedava katalog kazanırsınız.
  • Sipariş zorunluluğu yoktur.
  • Üyelik ücreti yoktur.
  • Eğer sizin sayenizde başkaları üye olursa onların yaptığı satışlardan pay alırsınız.

Oriflame üyelik işlemleri nasıl yapılır?

Oriflame üyelik şartları çok basit. 18 yaşını doldurmuş her TC vatandaşı üye olabilir. Üye olmak için doldurulması gereken bir form vardır. Bu form biraz karışık gelebilir. Sizi karışık formlardan kurtarıp sizlere son derece basit bir form hazırladık. Bu formda sadece ad soyad, telefon ve il bilginiz istenmektedir. Bu formu doldurduktan sonra danışmanınız sizi telefonla arayarak gerekli diğer bilgileri sizden öğrenip kayıt formunu sorunsuz bir şekilde sizin yerinize doğru bir şekilde doldurmaktadır. Hepi bu kadar, şimdi sitemizdeki basit üye olma formunu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Oriflame dünyasına girmek bu kadar kolay. Sizde hayallerini kurduğunuz hayata daha da yaklaşmak için bu iş imkanını kaçırmayın. Unutmayın diğerleri gibi sipariş zorunluluğu yok.

Oriflame danışmanlık sistemi

oriflame üyelik kayıt

Yani düşünün sizin üye yaptığınız 20 üye var onlarda hem satış yapıyor hemde başka üyeler buluyor. Onların buldukları da aynı şekilde çalışıyor. Böylece kısa bir sürede size bağlı üye sayısı yüzlerle ifade edilir hale gelebilir. üstelik yeni üyeler gelmeye sürekli devam edecek. Evet oriflame kaydı ile devasa bir şirkette üst düzey yönetici konumunda çalışan bir profesyonel yönetici gibi sizde benzer bir konumda ve gelir seviyesiyle hayatınıza devam edebilirsiniz. Üstelik herhangi bir diploma, iş deneyimi, yabancı dil vesaire gibi şartlar istenmeden. Sadece işinizi sevin ve sevecek başka insanlar bulun yeter, hepsi bu kadar. Oriflame size tüm bu güzel dünyanın kapılarını açabilir. Peki siz oriflame dünyasına katılmak ister misiniz? Oriflame üyelik hediyelerini kaçırmamak için kayıt işlemlerinizi hemen tamamlayın sizde kazanmaya başlayın.

Unutmayın! Oriflame üye olmak isteyenler için bir tür yatırım gibi düşünebiliriz. Üye olanlar için yeni kurulmuş bir iş gibi düşündüğünüzde nasıl işin oluşması gelişmesi, zamana ve size, yaptığınız çalışmaya ve özveriye dayanıyorsa bu işte, aynı onun gibi çaba ve emek isteyen bir iş. Ama gerekli çabayı sarf etmeniz durumunda belli bir zaman sonra çok güzel konumlara yükselebilirsiniz.

Üstelik bir kurarken yapılan sermaye yatırımı, kira masrafı işletme giderleri gibi pek çok sorunla uğraşmadan yapabileceğiniz, ve batma, iflas etme gibi riskleri olmayan çok güzel bir iş planıdır. Çünkü siz aslında 50 yıllık bir firmanın önemli bir konumunda yer alan bir çalışanı durumuna geliyorsunuz. düşünsenize firma bütün riskleri alıyor, size sadece çalışmak kalıyor. çok güzel değil mi? Üstelik çalışma saatleri yok, ofiste bulunma şartı yok, istediğiniz ortamda çalışma imkanı. daha çok bayanların günlük hayatında yaptığı bayanlar arası görüşmeler, altın günleri, kısır yeme, çay, sohbet ortamlarında siz hem keyfinize bakarken aynı zamanda çalışmanın farkını çıkarın. unutmayın çalışmaktan mutlu olursanız, asla yorulmazsınız. Oriflame üyelik hediyelerini de kaçırmayın.

 

Bir önceki yazımız olan Neden Oriflame'e Üye Olmalıyım başlıklı makalemizde oriflame üyelik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı paylaş!

2 Yorum “Oriflame Nasıl Üye Olunur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir