Oriflame Nasıl Üye Olunur

oriflame yazı - Oriflame Nasıl Üye Olunur

 Oriflame Nasıl Üye Olunur

Öncelikle hepinize merhaba. Size oriflame’in eşsiz dünyasından sizlere kucak dolusu selamlar. Pek çok yerde duyduğunuz ama tam olarak ne olduğunu belkide bilemediğiniz bir konu hakkında sizlere bilgi vermek için yazıyoruz bu yazıyı. Oriflame nasıl üye olunur bölümünden önce neden oriflame’e üye olmalıyım yazımızı okumadıysanız linkten okuyabilirsiniz. Oriflame gücünü doğadan alan 1967 den beri bu güne insanlara daha iyi bir hayat için kendi işlerine sahip olmaları mantığıyla insanları sadece ürün kullanan değil aynı zamanda kendi işinin patronu yapan bir mantıkla yola çıktı. Oriflame ürünlerini satın alıp kullanabileceğiniz gibi, ürünleri satarak veya satış ekiplerinizi kurarak bu ekibe katılabilirsiniz. İsveç’ten gelen güzellik kaynağı olan oriflame ürünleri 50 yılı aşkın marka değeriyle kendini çoktan kanıtlamış bir markadır. Bu sayede ürünün kalitesinden emin olan insanlar ürünleri almakta ve satmakta çok rahat etmektedirler. Eğer sizde kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız bize katılın.

Orifleme üye olmanın avantajları:

  • Üye olursanız ürünleri %30 indirimli alırsınız.
  • Bedava katalog kazanırsınız.
  • Sipariş zorunluluğu yoktur.
  • Üyelik ücreti yoktur.
  • Eğer sizin sayenizde başkaları üye olursa onların yaptığı satışlardan pay alırsınız.

Oriflame’e nasıl üye olunur?

Oriflame üyelik şartları çok basit. 18 yaşını doldurmuş her TC vatandaşı üye olabilir. Üye olmak için doldurulması gereken bir form vardır. Bu form biraz karışık gelebilir. Sizi karışık formlardan kurtarıp sizlere son derece basit bir form hazırladık. Bu formda sadece ad soyad, telefon ve il bilginiz istenmektedir. Bu formu doldurduktan sonra danışmanınız sizi telefonla arayarak gerekli diğer bilgileri sizden öğrenip kayıt formunu sorunsuz bir şekilde sizin yerinize doğru bir şekilde doldurmaktadır. Hepi bu kadar, şimdi sitemizdeki basit üye olma formunu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Oriflame dünyasına girmek bu kadar kolay. Sizde hayallerini kurduğunuz hayata daha da yaklaşmak için bu iş imkanını kaçırmayın. Unutmayın diğerleri gibi sipariş zorunluluğu yok.

Oriflame üyelik için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Neden Oriflame'e Üye Olmalıyım başlıklı makalemizde oriflame üyelik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı paylaş!

2 Yorum “Oriflame Nasıl Üye Olunur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir