Oriflame Sipariş

ustresim2 - Oriflame Sipariş

Sipariş verebilmek için önce ücretsiz kayıt olmanız gerekiyor. Aşağıdaki formu doldurarak üye olabilirsiniz. Danışmanımız sizi arayıp gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.
Bağımsız Danışman Telefonu: 0542 210 29 30

Form gönderildikten sonra satış danışmanımız sizi telefonla arayacaktır.

oriflame sipariş

Oriflame Sipariş

Ücretsiz Katalog ve İndirimli Oriflame Sipariş için Ücretsiz Üye Ol

  • Sipariş zorunluluğu yok.
  • Üyelik ücreti yok.
  • %30 indirimli sipariş imkanı.
  • Adrese Bedava Katalog.
  • İstediğiniz zaman üyeliği sonlandırabilirsiniz.
  • Ekibinizi kurun onlar satış yaptıkça siz de kazanın.
  • Oriflame sipariş için lütfen üyelik formunu doldurun. 
  • Siparişleriniz %30 indirimli olsun.

Oriflame Katalog ile Para kazanmaya hazır mısın? Peki nasıl kazanacaksın?

Oriflame ile para kazanmak için 2 seçenek var:


1. Oriflame Katalog İle Ürünlerini Satarak Kazanmak!

Oriflame size her ay, İsveç’in doğasından ve biliminden alan üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir oriflame katalog sunar. Eğer Oriflame Katalog üzerinden satış yapmak istiyorsanız, etrafınızdan topladığınız siparişler üzerinden kar edebilirsiniz.

2. Ekibinizi Kurup, Büyüterek Kazanmak!

Etrafınızdaki insanları, arkadaşlarınızı, Oriflame’e davet ederek kendi ekibinizi kurmaya başlarsınız, onlar sipariş verek, satış yapmaya başlar, böylece siz, bir Sponsor olursunuz. Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğinizi detaylı şekilde anlatacaktır olur. Oriflame tarafından sunulan profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Bu Eğitimler sayesinde Oriflame katalog üzerinden nasıl satış yapılacağını, sipariş nasıl verilir, isim listesi nedir ve bu liste ekip kurmanıza nasıl destek olur, müşterilerinize nasıl hitap etmelisiniz gibi sizi işinizde uzmanlaştıracak tüm bilgilere ulaşabileceksiniz. Ekibinizi büyütün ve daha fazla başarılı olun. Hemen ücretsiz bir şekilde oriflame katalog sahibi olmak ve avantajlardan yararlanmak için ,sizlere oluşturduğumuz basit kayıt formunu doldurun. Oriflame katalog adresinize gelsin ve sizde isveçten gelen bu güzellik ve kazanç kaynağına merhaba deyin.