Oriflame Temmuz Altın Fırsatlar Kataloğu

oriflame altin fısatlar yazi - Oriflame Temmuz Altın Fırsatlar Kataloğu

Oriflame dünyasından hepinizi kazanç dolu günleri dileyerek bu yazımıza başlayalım. Oriflame kataloglarını tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere öncelikle oriflame altın fırsatlar kataloğunun ne olduğunu ve temmuz ayı altın fırsatlar kataloğunda sizleri handi fırsatların beklediğini anlatmaya çalışacağız. Öncelikle genel bilgilendirme ile başlayalım. Oriflame Altın Fırsatlar Kataloğu Oriflame’in her çıkardığı danışmanlara özel yani Oriflame üyeliği olanlara özel fiyatların olduğu katalogdur. Oriflame kataloğundan herhangi bir ürün siparişi veren herkes altın fırsatlardan yararlanabilir. Altın fırsatlardan almak istediğiniz ürünleri, katalogdan almak istediğiniz ürünlerle aynı anda sipariş vermeniz gerekir. Altın fırsatlar outlet kataloğundaki fiyatlar Oriflame üyelerine özel alış fiyatlarıdır. Aylık kataloglardaki ürünlerde olduğu gibi outlet ürünlerinin de puanları vardır. Puanlar hoş geldiniz programı ve kat kat kazan gibi kampanyaların hesaplamalarına otomatik olarak dahil edilir.

Şimdi gelelim Oriflame Temmuz Altın Fırsatlar Kataloğundaki Fırsatlara

Mavi kelebek 6’lı servis tabağına %75 indirimle 120TL yerine sadece 32.90TL ye sahip olun. Üstelik mikrodalga fırın ve derin dondurucuda kullanılabilir. Yemeklerin sıcaklığını uzun süre muhafaza eder.

İçerisinde sıcak süt akordu, vanilya orkidesi, ravent bulunan bayanlara özel Lovely Garden EdT 50 ml parfümü %65 indirimle 67.5TL yerine sadece 24.90TL ye satın alın.

İçerisinde mandalina, sedir ağacı, limon otu bulunan Glacier İce EdT 100ml erkek parfümünü %65 indirimle 72TL yerine sadece 24.90TL ye satın alabilirsiniz.

Professional çift uçlu far fırçası 11TL yerine 4.90TLye alın. The One Loose göz farı 39TL yerine 8.90TL ye satın alın.

Çıkarılabilir altın rengi kaplama zincire sahip, iç bölmeleri bulunan, dilerseniz çanta, dilerseniz cüzdan olabilen kırmızı Passion zincirli çanta 74.90TL yerine 49.90TL ye sahip olun.

Kıyafetlerinize romantik bir hava katan leopar desenli Deffodil şal, 24.90TL yerine 17.90TL ye sahip olun.

Gök mavisi renginde enfes cam boncuk detayıyla süslenmiş sade ve şık sallanan Aire küpe 14.90TL yerine sadece 8.50TL ye sahip olabilirsiniz.

Kendinden püsküllü doğal renk geçişlerine sahip şal günlük stilinizi tamamlar. Classica şal 34.90TL yerine 19.90TL ye sahip olun.

Dust Pearl küpe 9.90TL yerine 3.90TL ye satın alın. Hearbeat Pilili şal 39.90TL yerine 24.90TL ye satın alın. 6’lı Aruba yüzük seti 14.90TL yerine 8.90TL ye satın alın.

Ürünlerin hepsi bu kadar mı? Tabi ki hayır. Kalan ürünleri incelemek için Oriflame Altın Fırsatlar kataloğuna bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Oriflame Temmuz Kat Kat Kazan Fırsatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir