Oriflame Temmuz Kat Kat Kazan Fırsatları

temmuz kat kazan  - Oriflame Temmuz Kat Kat Kazan Fırsatları

Oriflame Dünyasından hepinize merhaba. Yine size çok faydalı bir yazıyla karşı karşıyayız. Bildiğiniz gibi bu tür yazılardaki amacımız Oriflame dünyasına yeni girenlere bilgi verme adına, hangi ay ne olur, hangi fırsatlar var, hangi kataloglar yayınlanır, gibi temel bilgileri siz değerli okuyucularımıza aktarmak. Bu günkü yazıda Oriflame de her ay yayınlanan ve pek çok yerde karşınıza çıkan Oriflame Kat Kat Kazan Fırsatları hakkında size detaylı bilgi vermektir. Evet Her ay farklı isimlerde pek çok fırsat oluyor, peki bunlar hakkında sizlere bilgi vererek, sizi oriflame hakkında aydınlatmaktır. Şimdi bu giriş bölümünden sonra konuyu açıklamaya başlayalım.

Oriflame Kat Kat Kazan Fırsatları nedir?

Oriflame’in her ay yayınlanan kampanya ve katalogları vardır. Bu kampanya ve kataloglar o ay boyunca geçerlidir. Yani her kampanya o ayda geçerlidir. Mesela bu ay içinde şu kadarlık alışveriş yaptığınızda bir sonraki alışverişinizde o aya özgü fırsat ürününü kat kat daha fazla indirimle alabilirsiniz demektir. O yüzden ismine Kat Kat Kazan Programı ya da fırsatı denmektedir. Bu tür fırsat ürünleri belirtilen tarihlerde geçerli olmaktadır. O yüzden tarihlerini kaçırmamak gerekiyor. Bunun için telaş etmenize hiç gerek yok sitemizi takip ederek tüm fırsatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede hiçbir fırsatı kaçırmamış olursunuz. Şimdi gelelim Oriflame Temmuz Kat Kat Kazan programında ne olduğuna.

Oriflame Temmuz Kat Kat Kazan Programı

Bu ay ki kazanç fırsatında, yaza özel bir ürün ile karşınızdayız. Ametist Salata Kasesi ve Servis Seti ile sofralara yaz geliyor. Temmuz ayında 100 BP sipariş verin, Ağustos ayındaki BP’li siparişiniz ile 90 TL değerindeki 9 parça Ametist Salata ve Servis Seti’ne sadece 15,99 TL ye sahip olun. Bu yaza özel muhteşem ürünü sakın kaçırmayın. Yoksa kat kat kazanmak yerine kat kat üzülürsünüz. Gördüğünüz gibi Oriflame sizi sezona göre zamana göre ihtiyaçlarınızı düşünüp ona göre ürünler ve fırsatlar ile sizi çok düşünüyor. Bu sayede hem ihtiyaçlarınız giderilirken, zaman uygun ürün ve fırsatlar ile ürün satışınızı oldukça kolaylaştırıyor.

Bir önceki yazımız olan Oriflame Üye Bulmanın En İyi 5 Yöntemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir