Oriflame Temmuz Parfümleri 2018

oriflame parfüm yazı - Oriflame Temmuz Parfümleri 2018

Oriflame her zaman olduğu gibi sizleri eşsiz kokularla buluşturmaya devam ediyor. Hem Erkeklere hem de bayanlara özel çok güzel kokular bulabilirsiniz bu katalogda. Oriflame üyelik ile ürünleri indirimli alabileceğinizi unutmayın.

Oriflame Temmuz Parfümleri 2018

Bayanlara özel Divine EdT ile muhteşem bir kokuya sahip olacaksınız. Bu kokuyu şöyle tanımlayabiliriz. İlk önce biraz bambu, birazda menekşenin hafif notaları duyulur. Hemen ardından büyüleyici bir orkide kokusu sarar çevreyi. Bu koku sıradan birine ait olamaz. Geride kalan izler sadece beyaz misk ve sandal ağacı kokularıdır. Buradan bir diva geçmiş olmalı. Divine Edt 50 ml. Parfüm 105 TL yerine 56,90 TL ye alabilirsiniz.

Erkeklere özel kokularda ise bambaşka kokular sizi bekliyor. Kokun ile gücünü göster. “Tenimde sonsuz bir güç hissediyorum. Yaza uygun ferah ve erkeksi kokum da  en güçlü imzam.” Diyeceğiniz bir koku sunuyor size oriflame. Excite Force Edt 100 ml. Parfüm 98 TL yerine 56,90 TL ye alabilirsiniz. Excite Force Anti-Perspirant Sprey Deodorant 150 ml. 28 TL yerine sadece 17.90 TL ye alabilirsiniz.

Parfümünüzü Anti Perspirant Deodorant ile kullanın. Gün boyu ferah hissedin.  Kokunun aroması, esmer amber,Kavun, Çam dikeni dir.

Ayrıca Oriflame Full Moon Her Edt  30 ml kadın parfümü, şeftali çiçeği, beyaz gerdanya Orkide kokularıyla 45 TL yerine 24,90 Tlye alın.

Oriflame Full Moon Him Edt  30 ml erkek parfümü, tonka fasulyesi, vetiver,elma,  kokularıyla 45 TL yerine 24,90 Tlye alın.

Kalıcı ve kaliteli kokularla tarzınızı herkes duysun. Oriflame şıklığınıza prestij katar.

Bir önceki yazımız olan Oriflame Temmuz Aksesuar Kataloğu 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir