Oriflame Üye Bulmanın En İyi 5 Yöntemi

oriflame uye bulma yazı - Oriflame Üye Bulmanın En İyi 5 YöntemiMerhaba sevgili Oriflame dostları. Size bu güneşli Temmuz günlerinde işinizi nasıl daha kolay yapabilmeniz adına, sizlere çok faydalı olacağını düşündüğümüz bir yazı ile karşınızdayız. Eminiz üye olmadan önce insanlar “ben nasıl üye bulurum” diye düşünmeden edemezler. Ama üye bulmanın şart olmadığını yeri gelmişken bir kez daha söylemekte fayda var. Sadece ürünleri indirimli almak için bile üye olmak çok mantıklı. Çünkü hiçbir şart olmadan sadece indirim için üye olabilirsiniz.

Gelelim Oriflame üyelik yani danışman bulmak isteyenlere, yani kozmetiği meslek haline getirip bu işten para kazanmak isteyip nasıl yapacağını bilemeyenlere. İşte aşağıda belirttiğimiz 5 yöntemi kullanarak üye yapmak artık çok daha kolay. Edindiğimiz tecrübe doğrultusunda bu yöntemlerin işinizi kolaylaştıracağını söyleyebiliriz. Şimdi sizi daha fazla bekletmeden Oriflame üye bulmanın en iyi 5 yöntemine başlayalım.

1. Ürünleri kullanmak

Eğer sosyal bir insansanız ve pek çok sosyal ortamda bulunmayı seviyorsanız  en  etkili yöntemin Ürünleri kullanmak olduğunu söyleyebiliriz. İnsanlar kendilerine bir şey anlatıldığında otomatik olarak olumsuz bir yaklaşımla sizi dinlerler. Yani hemen anlatsın da hayır diyeyim diye düşünerek sizi dinlerler. Çünkü siz onları bir şeylere ikna ekmek için çalışıyorsunuz. Ama ürünleri kullandığınızda siz bir şey söylemeden ürünlerin güzelliğini, kalitesini fark eden insanlar size “bu ürünü nereden aldın” veya “hangi marka parfümü kullanıyorsun”,  “gözlüğünü nereden aldın” gibi sorular sorduğunda ürünleri zaten beğendikleri için onların beğendikleri ürünleri indirimli almak için ücretsiz üye olmak, onlar için çok daha kolaydır.

2. Ürünleri hediye etmek

Ürünleri hediye etme yöntemi de oldukça etkili bir yöntemdir. İnsanlar bilmedikleri ürünlere para vermek istemez. Denemek için riske girmeyi sevmezler. Ama kalitesinden emin olduğunuz oriflame in her hangi bir ürününü arkadaşınıza hediye ederseniz ürünle arkadaşınızı tanıştırmış olacaksınız. Ürünleri kullandıkça beğenecek ve sizi arayıp diğer ürünleri nasıl alabilirim diye kendisi soracaktır.

3. Gün, toplantı, davetiye gibi ortamlarda bahsetmek

Bu yöntemde etkili bir yöntemdir. Özellikle bayanlar gün, toplantı gibi ortamlarda en güzel halleriyle orada olmak isterler. Bu ortamlarda ürünleri kullanarak orada olmak, konunun ister istemez kullanılan ürünlere getirecektir. Veya konuyu sizde açabilirsiniz. Sonuçta bu tür ortamlarda kozmetiğe meraklı bir insan grubuyla bir aradasınız.

4. Özel ziyaretlerde bulunmak

Arkadaşlarınıza bu iş fırsatından bahsetmek için evine işyerine özel ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Bu tür ziyaretlerde konu dağılmadan rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Üstelik karşılıklı soru cevapla çok verimli bir sonuç alırsınız.

5. Kampanya ve fırsatları teknoloji yoluyla tanıdıklarımıza duyurmak

Günümüzde en etkili iletişim ortamı interneti olan cep telefonları sayesinde pek çok arkadaş ve arkadaş gruplarına sahip oluyoruz. Mesela iş, aile, arkadaş gibi gruplara yeni kampanyaları, fırsatları, duyurabilirsiniz. Böylece çok fazla insana oturduğunuz yerden ulaşarak insanların üye olmalarını sağlayabilirsiniz.

Yine geldik güzel bir yazının sonuna. Oriflame üyelik, katalog , sipariş, gibi konularda her zaman sizlere bilgi sağlamaya devam edeceğiz. Bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Oriflame Üyelik Hakkında En Çok Merak Edilenler 2018 başlıklı makalemizde oriflame üyelik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir