Oriflame Üyelik Avantajları

oriflame üyelik avantajları

Oriflame üyelik avantajları nelerdir? Oriflame ile pek çok avantaj sunulmaktadır. Biz size bu  fırsatları açıklamaya çalışacağız. Evet öncelikle bu fırsatlardan yararlanmak için Oriflame üyesi olmak gerektiğini hatırlatalım. Üye olmak için linkten açılan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Danışmanımız sizi telefonla arayacak ve kesin kaydınızı yapacaktır. Bu kısa hatırlatmadan sonra fırsatlardan bahsedebiliriz.

Oriflame Altın Fırsatlar kataloğu

Her ay yayınlanan Oriflame Altın Fırsatlar Kataloğundan herhangi bir ürün siparişi veren herkes altın fırsatlardan yararlanabilir. Oriflame Altın fırsatlardan almak istediğiniz ürünleri, katalogdan almak istediğiniz ürünlerle aynı anda sipariş vermeniz gerekir. Altın fırsatlar ve outlet kataloğundaki fiyatlar Oriflame üyelerine özel alış fiyatlarıdır.

Oriflame Elmas Fırsatlar Kataloğu

O ayki Oriflame Kataloğundan 75 BP ve üzeri alışveriş yapan herkes Oriflame elmas Kataloğundaki indirimli fiyatlar üzerinden sipariş yapabilir. Buradaki fiyatlar şartları yerine getiren üyelere özel fiyatlardır. Müthiş indirmli olan bu fiyatlardan yararlanmak için o ayki katalogdan 75 BP ve üzeri sipariş vermiş olmanız gerekmektedir.

Oriflame Kat Kat Kazan kataloğu

Oriflame Kat Kat Kataloğu ise O ayki Oriflame kataloğundan 125 BP değerinde sipariş verenler bir sonraki ayda belirtilen ürünü çok daha ucuza alabilme fırsatına sahip olurlar. Mesela Nisan ayında 125 BP sipariş verenler Mayıs ayında 130 TL değerindeki Golden Grace Kol Saatine sadece 15.99 Tl ye alabilirsin. Üstelik satış kazancıyla beraber aylık kazancın 182 TL olmaktadır.

Oriflame Hoş Geldin Programı

Oriflame Hoş geldin programı yeni üye olanlara sunulmuş bir programdır. Programda belirtilen zamanlarda belirtilen aşamaları tamamlayınca belirtilen fırsatları almaya hak kazanırsınız. Bu program sayesinde müthiş indirimli ürünler alabilirsiniz. Kaçırmayın diyebileceğimiz bir program. Bu programı sadece bir defa kullanabilirsiniz. Bu yüzden kazancınızda o oranda yüksektir. Yani bu fırsat sadece bir kere gelir size de kullanmak düşer. Ürünlerin ne olduğunu ve o üründeki kazançları, katılım şartlarını sitemizden takip edebilirsiniz. Her ay yayınladığımız Oriflame online katalog ve fırsat kataloglarını takip etmeyi unutmayın. Kaçan balık büyük olur.

Oriflame Üyelik Avantajları

Oriflame üyelik avantajları sadece yukarıda saydıklarımız değil. Daha fazlası da var. Mesela yapılan satıştan elde edilen kar dışında, yurt dışı seyahatleri, sürpriz ödüller, hediye çekleri, ücretsiz araba kampanyaları gibi pek çok avantajdan da yararlanma imkanı sağlayabilirsiniz. Kapının önünde sıfır kilometre bir mercedes marka araba ve yurt dışı seyahatleri, aylık yüksek bir gelir, ve daha neler neler. Böyle yazınca sanki hayal gibi geliyor insana, ama hepsi gerçek, ve bu imkanlarda yaralanan pek çok insan var. Neden sen de bunlardan biri olmayasın. Üye olmanın avantajları ile elde edeceğin imkanları düşün ve hemen çalışmaya başla.
Oriflame her ay size birden fazla katalog ve fırsatlar sunar. Bunları Oriflame hoşgeldin programı, Oriflame kat kat kazan kataloğu, Oriflame elmas fırsatlar kataloğu, Oriflame altın fırsatlar kataloğu olarak sayabiliriz. Yepyeni bir iş, bir çalışma şekli ve kariyer ve özetle yeni hayat biçimi için sadece oriflame kaydolup ile bize katılmanız ve işinizi severek yapmanız gerekiyor. Eminiz bu işi severken ve çalışırken hiç ama hiç zorlanmayacaksınız. Çünkü özellikle bayanların çok ilgisini çeken bir konu olan olan kozmetik, bakım ürünü ağırlıklı ürünler katalogda yer aldığı için hem zevkli hem de para kazanabileceğiniz bir işiniz olacak. En güzel yanlarından biri de bu zaten. Oriflame kayıt işlemlerini tamamlayın, kazanmaya başlayın.

Oriflame de çalışmak sizi yormayacak ve çalışmaktan mutlu olacağınız bir iş modeli olduğu için, çalışırken mutlu olacaksınız. Unutmayın kozmetiği sadece para verdiğiniz bir şey olmaktan çıkarın ve artık kozmetikten para kazanmaya başlayın. Oriflame size yeni bir dünyanın kapılarını açacak. Size bir de ip ucu olarak slogan söyleyelim, insanlara anlatırken çok işinize yarayacaktır. Oriflame ile kozmetiği kazanca çevirin.

Bir önceki yazımız olan Oriflame Nasıl Üye Olunur başlıklı makalemizde oriflame üyelik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir