Oriflame Üyelik Hakkında En Çok Merak Edilenler 2018

oriflame uyelik sartlari - Oriflame Üyelik Hakkında En Çok Merak Edilenler 2018
Oriflame dünyasından herkese merhaba. Öncelikle bu yazımızda biraz konuyu daha açık anlatabilmek için soru cevap şeklinde gideceğimizi söyleyelim. Olayı daha anlaşılır kılmak için en etkili yöntem bu. Bu bir çeşit özet gibi olacak ve pek çok merak ettiğiniz soruya cevap bileceğiniz bir yazı olacak. Bu kısa girişten sonra en çok merak edilen sorularla başlayalım.

Oriflame Üyelik Hakkındaki Sorular

  • Oriflame üyelik şartları nedir?

Oriflame üyelik şartları çok çok basit. Sadece 18 yaşını tamamlamak ve TC vatandaşı olmak yeterli. İşte bu kadar basit.

  • Oriflame üyelik girişi nasıl yapılır?

Oriflame üyelik girişi demek üyeliğinizin olması için gerekli bilgilerin danışman tarafından yapılması demektir. Yani danışmanınız sizden aldığı bilgileri doğru şekilde doldurduğu takdirde üyeliğiniz hemen başlayacaktır. Sitenizdeki basit form sayesinde danışmanımız sizi telefonla arayarak gerekli diğer bilgileri sizden alarak resmi üyeliğinizi başlatacaktır. Sitemizdeki form bir iletişim formudur.

  • Oriflame üyelik hediyeleri nelerdir?

Oriflame yeni üyelerine zaman zaman hoş geldin hediyeleri vermektedir. Bu hediyeler sürekli değiştiği için sitemizi takip ederek ya da danışmanımızın telefonunu arayarak güncel bilgiyi her zaman alabilirsiniz.

orilogo 300x58 - Oriflame Üyelik Hakkında En Çok Merak Edilenler 2018

  • Oriflame üyelik kazançları nelerdir?

Oriflame üyelik kazançları ya da avantajları nelerdir? Neden üye olmalıyım? Oriflame üye olursam ne olur? Bana ne avantajı olacak gibi sorular sürekli karşımıza çıkmaktadır. Bu soruların cevaplarını bilmek hem üye olmayı kolaylaştırır, hem de üye yapmak isteyen arkadaşların işini çok rahatlatacaktır. Çünkü insanların mantığını ikna etmeden insanların üye olmasını beklemek biraz zor. Ama avantajları bilenler çok rahat üye olmaktadırlar. Avantajları üye olmak ücretsiz, üye olmak sizi herhangi yükümlülük altına almaz. Yani sipariş zorunluluğu yok. İster ürün al ister alma hiçbir zorunluluk yok. Sürpriz hediyeler. Üye olunca ürünleri %30 indirimli alma imkanı. Oriflame kariyer sayesinde satış ekibi oluşturup sizi ve ekibiniz satış yaptıkça, alt satış ekibi arttıkça daha çok kazanç imkanı ile kozmetiği kazanca çevirme imkanı.

  • Oriflame üyelik iptali nasıl yapılır?

En çok sorulan sorulardan biri de “hoşuma gitmezse üyeliği iptal edebilir miyim?”. Evet istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal sonrasında herhangi bir ceza ödemezsiniz. Eğer 1 yıl boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz otomatik olarak silinir. Dolayısıyla sizi zora sokacak hiçbir şart yoktur. İçiniz gayet rahat bir şekilde üye olabilirsiniz.

  • Oriflame üye olunca ne olur?

Oriflame üye olunca sadece sizin için avantajlardan yararlanmaya başlarsınız. Hepsi bu. Sizi zora sokacak hiçbir şartı olmadığı için olumsuz hiçbir şey olmaz. İster ürün al ister alma. İster üye yap ister yapma hiçbir zorunluluk yok. Gönül rahatlığıyla üye olabilirsiniz.

  • “Oriflame üye oldum pişmanım.” diyenler.

Bu cümleyi duymuş olabilirsiniz. Ama işin detayına baktığınızda genelde üst danışmanların alt ekiple olan iletişim eksikliğinden kaynaklanan sorunlardan olduğunu görebilirsiniz. Oriflame kaynaklı bir sorun pek görmezsiniz. Ayrıca eğer danışmanınızdan memnun değilseniz danışmanınızı değiştirebilirsiniz. Oriflame üyelik şartlarında sizi zora sokacak, illa yapın diye sizi bağlayacak hiçbir şart olmadığını görebilirsiniz. Doğru bilgi ve doğru danışman ile işinizi severek yapabilir ya da sadece ihtiyaç olduğunda indirimli olarak sipariş vererek kendinize ürün alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Sipariş vermediğim zamanlarda üyeliğim devam eder mi başlıklı makalemizde oriflame üyelik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir