Oriflame Üyelik

[Toplam:10    Ortalama:4.8/5]
Ücretsiz Oriflame üyelik kayıt formu
Bağımsız Danışman Telefonu: 0542 210 29 30
Form gönderildikten sonra satış danışmanımız sizi telefonla arayacaktır. Oriflame üyelik danışmanımız tarafından yapılacaktır. Bu form bir iletişim formudur.
guzellik - Oriflame Üyelik

Oriflame üyelik, kendi işini kurmanın en kolay yolu. Üstelik risk yok!
İster kullan ister sat.
Oriflame dünyasına sende katıl bu avantajlardan faydalan.
Hemen ücretsiz kayıt formunu doldur.

Oriflame Üyelik Şartları ve  Kayıt Olma Avantajları

oriflame üyelik

 • Oriflame üyelik için 18 Yaşında olmak yeterli.
 • Sipariş zorunluluğu yok.
 • Üyelik  ücretsiz.
 • %30 indirimli sipariş imkanı.
 • Adrese Bedava Katalog.
 • İstediğiniz zaman üyelik iptal edilebilir.
 • Ekibinizi kurun onlar satış yaptıkça siz de kazanın.

Oriflame Üyelik ile Para kazanmaya hazır mısın?

uyelik firsatlari - Oriflame Üyelik

Oriflame Üyelik  ile para kazanmak için 2 seçenek var:


1.  Seçenek: Oriflame Katalog İle Ürünlerini Satarak Kazanmak!

Oriflame size her ay, İsveç’in gelişmiş biliminden alan, kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yeni bir oriflame kataloğu sunar. Eğer Oriflame Katalog üzerinden satış yapmak istiyorsanız, öncelikle oriflame üyelik şartlarını sağlamalısınız, daha sonra, etrafınızdan topladığınız siparişler üzerinden satış yaparak kar edebilirsiniz. Oriflame tüm işleri ve güven oluşturucu çalışmaları 5o yılı aşkın zamandır yapıyor. Siz sadece insanlara bu ürünü ulaştıran bir aracı olarak bu ürünleri kullanıp, satışlardan da kar elde edeceksiniz.

Oriflame 50 yıllık geçmişiyle ve oluşturduğu dev güven ve profesyonel ekiple çalışmaya devam ediyor, siz bu dev firmanın ürünlerini sadece ihtiyaç duyan, yada kullanma ihtimali olan kişilere teklif ediyorsunuz. Ürünün kalitesini zaten oriflame markasını duyan herkes biliyor. Bunun için ayrıca zahmet etmenize gerek yok. Üyelik işte bu kadar avantajlı. Oriflame üyelik girişi işlemlerini hemen tamamlayın sizde kazanmaya başlayın.

Düşünün çok ünlü bir markanın satış temsilcisi olarak çalışıyorsunuz. Ürün dünya çapında çok prestijli bir marka. Gelen müşterilere ürünün ne kadar kaliteli olduğunu anlatmaya kalksanız, zaten müşterilere sizi hemen durduracaktır. "Zaten bu kaliteyi bildiğim için buradayım. Anlatmana gerek." yok diyecekler.  İşte bu örnekte de olduğu gibi oriflame markasını duyanlar 5o yıllık isveç bilimine ve deneyimine güvendikleri için sizin çok da çaba sarf etmenize gerek bile kalmadan rahatlıkla ürünleri satabilirsiniz. Oriflame'e üyeolmak, bütün bunlar için ilk adımınız. Oriflame kayıt işlemlerini hemen tamamlayın sizde kazanmaya başlayın.

2. Seçenek: Ekibinizi Kurup, Büyüterek Kazanmak!

Etrafınızdaki insanları, arkadaşlarınızı, Oriflame üyelik avantajları ile kendi ekibinize dahil ederek çalışmaya başlarsınız, onlar oriflame kataloğu ile satış yapmaya başlar, ve siz bir Sponsor olursunuz. Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve size, ekibinizi nasıl büyüteceğinizi detaylı şekilde anlatacaktır. Oriflame tarafından sunulan profesyonel Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Bu Eğitimler sayesinde Oriflame katalog üzerinden nasıl satış yapılacağını, isim listesi nedir ve bu liste ekip kurmanıza nasıl destek olur, müşterilerinize nasıl hitap etmelisiniz gibi sizi işinizde uzmanlaştıracak tüm bilgilere ulaşabileceksiniz. Ekibinizi büyütün ve daha fazla başarılı olun. Oriflame'e üye ol sende kazan.

Size burada çok önemli bir ipucu vermek istiyoruz. Oriflame üyelikten sonra sonra çok satış yaparak ta para kazanabilirsiniz. Asıl para kazanma işi, sizi daha profesyonel bir seviyeye taşıyacak olan, danışmanlık diyebileceğimiz olan seviyedir. Bu seviye kendi için de pek çok basamaktan oluşur. Oriflame Kariyer yazımızda bunu detaylı bir şekilde anlattık. Oradan okuyabilirsiniz. Asıl para kazanma yöntemi hem satış yapmak, hemde oluşturacağınız aşağı yöndeki üyeler sayesinde bir ağaç gibi büyürek, saçaklanarak, sizin üyelerinizin ve onların üye yaptığı üyelerin, ve onlarında, onlarında ... diye gidecek olan üye şemasında aşağı doğru üyeler arttıkça ve sayılarla beraber aylık sipariş rakamları da arttıkça siz daha da çok kazanacaksınız. Oriflame satış temsilcisi olun sizde hayallerinize kavuşun.

Oriflame Üyelik İşlemleri nasıl yapılır?

Yani düşünün sizin üye yaptığınız 20 üye var onlarda hem satış yapıyor hemde başka üyeler buluyor. Onların buldukları da aynı şekilde çalışıyor. Böylece kısa bir sürede size bağlı üye sayısı yüzlerle ifade edilir hale gelebilir. üstelik yeni üyeler gelmeye sürekli devam edecek. Evet oriflame kaydı ile devasa bir şirkette üst düzey yönetici konumunda çalışan bir profesyonel yönetici gibi sizde benzer bir konumda ve gelir seviyesiyle hayatınıza devam edebilirsiniz. Üstelik herhangi bir diploma, iş deneyimi, yabancı dil vesaire gibi şartlar istenmeden. Sadece işinizi sevin ve sevecek başka insanlar bulun yeter, hepsi bu kadar. Oriflame üyelik size tüm bu güzel dünyanın kapılarını açabilir. Peki siz oriflame dünyasına katılmak ister misiniz? Oriflame'e üyelik hediyelerini kaçırmamak için oriflame kayıt işlemlerinizi hemen tamamlayın sizde kazanmaya başlayın.

Unutmayın! Oriflame üye olmak isteyenler için bir tür yatırım gibi düşünebiliriz. Oriflame üye olanlar için yeni kurulmuş bir iş gibi düşündüğünüzde nasıl işin oluşması gelişmesi, zamana ve size, yaptığınız çalışmaya ve özveriye dayanıyorsa bu işte, aynı onun gibi çaba ve emek isteyen bir iş. Ama gerekli çabayı sarf etmeniz durumunda belli bir zaman sonra çok güzel konumlara yükselebilirsiniz.

Üstelik bir kurarken yapılan sermaye yatırımı, kira masrafı işletme giderleri gibi pek çok sorunla uğraşmadan yapabileceğiniz, ve batma, iflas etme gibi riskleri olmayan çok güzel bir iş planıdır. Çünkü siz aslında 50 yıllık bir firmanın önemli bir konumunda yer alan bir çalışanı durumuna geliyorsunuz. düşünsenize firma bütün riskleri alıyor, size sadece çalışmak kalıyor. çok güzel değil mi? Üstelik çalışma saatleri yok, ofiste bulunma şartı yok, istediğiniz ortamda çalışma imkanı. daha çok bayanların günlük hayatında yaptığı bayanlar arası görüşmeler, altın günleri, kısır yeme, çay, sohbet ortamlarında siz hem keyfinize bakarken aynı zamanda çalışmanın farkını çıkarın. unutmayın çalışmaktan mutlu olursanız, asla yorulmazsınız. Oriflame yeni üyelik hediyelerini de kaçırmayın.

Oriflame Üyelik Fırsatlarını kaçırmayın

Oriflame üyelik şartlarını sağlıyorsanız, hemen üyelik formunu doldurun. Üyelik ücreti yok. Danışmanımız sizi telefonla arasın ve kesin kaydınızı oluştursun. Oriflame katalog adresinize gelsin ve sizde isveçten gelen bu güzellik ve kazanç kaynağına merhaba deyin. Oriflame kayıt işlemlerini hemen tamamlayın sizde kazanmaya başlayın.

Oriflame üyelik kazançları sadece yukarıda saydıklarımız değil. Daha fazlası da var. Mesela yapılan satıştan elde edilen kar dışında, yurt dışı seyahatleri, sürpriz ödüller, hediye çekleri, ücretsiz araba kampanyaları gibi pek çok avantajdan da yararlanma imkanı sağlayabilirsiniz. Kapının önünde sıfır kilometre bir mercedes marka araba ve yurt dışı seyahatleri, aylık yüksek bir gelir, ve daha neler neler. Böyle yazınca sanki hayal gibi geliyor insana, ama hepsi gerçek, ve bu imkanlarda yaralanan pek çok insan var. Neden sen de bunlardan biri olmayasın. Oriflame'e üye olmanın avantajları ile elde edeceğin imkanları düşün ve hemen çalışmaya başla.

Oriflame her ay size birden fazla katalog ve fırsatlar sunar. Bunları Oriflame hoşgeldin programı, Oriflame kat kat kazan kataloğu, Oriflame elmas fırsatlar kataloğu, Oriflame altın fırsatlar kataloğu olarak sayabiliriz. Yepyeni bir iş, bir çalışma şekli ve kariyer ve özetle yeni hayat biçimi için sadece oriflame kaydolup ile bize katılmanız ve işinizi severek yapmanız gerekiyor. Eminiz bu işi severken ve çalışırken hiç ama hiç zorlanmayacaksınız. Çünkü özellikle bayanların çok ilgisini çeken bir konu olan olan kozmetik, bakım ürünü ağırlıklı ürünler katalogda yer aldığı için hem zevkli hem de para kazanabileceğiniz bir işiniz olacak. En güzel yanlarından biri de bu zaten.

Oriflame'e üye olup çalışmak sizi yormayacak ve çalışmaktan mutlu olacağınız bir iş modeli olduğu için, çalışırken mutlu olacaksınız. Unutmayın kozmetiği sadece para verdiğiniz bir şey olmaktan çıkarın ve artık kozmetikten para kazanmaya başlayın. Oriflame üyelik size yeni bir dünyanın kapılarını açacak. Size bir de ip ucu olarak slogan söyleyelim, insanlara anlatırken çok işinize yarayacaktır. Oriflame üyeliği ile kozmetiği kazanca çevirin.

Nasıl oriflame üyesi bulurum?

1 Oriflame ürünlerini kullanarak

Oriflame ürünlerini kullanarak doğal bir reklam yapma yöntemi sayesinde siz ürün satmak ya da yeni oriflame üye yapmak, yani oriflame üyelik için çok fazla konuşmaya ya da yorulmaya gerek kalmayacak. Nasıl mı? Hemen söyleyelim. Düşünün diyelim ki tatildesiniz ve parlak güneşin ve sıcak kumların, serin suların keyfini çıkarırken, kullandığınız güneş kremini, gözlüğü, şapkayı, soranlara “oriflame den aldım” demek ne kadar zor olabilir. Ya da başka bir örnek verelim. Yine tatilden örnek verelim. Gündüz güneşin, suyun, kumun tadını çıkardınız, akşam yemek için giyinmeye sıra geldi. Güzel bir elbise seçtiniz ve bunu çok güzel bir kol saatiyle, küpeyle ve şalla tamamladınız. Tabi güzelliğinize güzellik katan makyaj malzemelerini saymıyoruz bile, onlar artık standart. Yemek te sizi görenler nereden aldın? Kaça aldın? Gibi sorular sorduğunda cevap vermeniz sizin için artık bir iş haline geliyor. Ne kadar basit değil mi? Çünkü siz anlatmıyorsunuz. Ürünler kendini anlatıyor. Ve en etkili yöntemde budur.

2 Küçük hediyeler vermek

Bir başka ürün satma ya da üye bulma yöntemi ise “küçük ürünlerden hediyeler vermek” olabilir. Çünkü insanlar bedava şeyleri denemeyi çok severler. Denedikten sonra zaten artık ürünleri tanıdıkları ve beğendikleri için üye olup satın almaları çok kolay olacaktır. Mesela bir arkadaşınıza bir ruj veya göz kalemi hediye ettiniz. Bu ufak hediye arkadaşınızın oriflame ile ilk teması olacağı için çok kıymetli olacaktır. Belki de başarılı bir oriflame kariyeri o rujla başlayacak ve bir kariyer hikâyesine konu olacak.

3 Gün, toplantı organize etmek

Ürün satmanın veya oriflame üye kaydı yapmanın bir başka yöntemi (belki de en çok kullanılan yöntemdir) gün, toplantı, davetiye gibi organizasyonlarda konuyu açmak ya da ürünleri oraya giderken kullanarak konunun ürünlere gelmesini sağlayarak olabilir. Malum bu tür konular bayanların çok sevdiği ve konuşmaktan hoşlandığı konuların başında gelir. Oriflame üyelik onların yeni kazanç kapısı olacak.

4 Ziyaret etmek

Size önereceğimiz bir diğer yöntem, oriflame ile tanıştırmayı hedeflediğiniz kişiyi evinde veya müsait se işyerinde ziyaret ederek konuyu ve ürünleri detaylıca anlatmaktır. Bu yöntemde kişi ile direk muhatap olduğunuz için çok daha verimli olabilir. Üstelik karşılıklı soru cevap şeklinde yapıldığında muhatabın olayı çok daha net anlaması sağlanmış oluyor. Böylelikle neden, niçin, nasıl gibi soruları rahatlıkla soracak ve cevabını alacak ve oriflame dünyasıyla tanışmış olacak. Oriflame üyelik ile insanları bu fırsatlara kavuşturun.

5 Teknoloji

Son yöntem de ise, teknolojiyi kullanacağız. Malum artık cep telefonlarının ve internetin iyice yaygınlaşmasıyla artık pek çok kişi cep telefonu üzerinden online (çevrimiçi) olmaktadır. Peki bu bize ne mi kazandıracak. Bir tuşla tüm arkadaş çevrenize o ay ki kazanç fırsatlarından bahsetme imkanı verecek. Mesela o ay ki altın fırsatlar kataloğunda size özel ne mi var? Ya da beklenen bir ürün mü katalogda var. O zaman hemen istediğiniz arkadaş grubunuza ilgili fırsatı yazarak veya resmini göndererek çok fazla sayıda insana ulaşmış olursunuz. Bu yöntemde ne kadar sanal aktifseniz, arkadaş çevreniz ne kadar genişse o kadar fazla etkili olur. Arkadaşlarınızı oriflame üyelik için davet edin.

20 Yorum “Oriflame Üyelik

  • Hiçbir şey olmaz oriflame size ne belli bir süre üye kalmayı ne de sipariş yapmayı zorunlu tutmaz. En önemli farkı bu dur.

  • Form bir iletişim formudur. Form doldurulduktan sonra danışmanımız sizi telefonla arayarak kesin kaydınızı yapacaktır.

 • Oriflame üyeliğini beğenmezsem iptal etmemde bir sorun yaşar mıyım? Üyelik sonrasında pişman olmak istemiyorum.

  • Leyla hanım üyelik iptali konusunda bir sorun yaşamazsınız. Ama doğru bilgilendirme ile iptal düşüncesinin aklınızdan çıkacağını düşünüyorum.

  • Merhaba saliha hanım. Oriflame in tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan kataloglarına sadece üyelerimiz sahip olabilir. Ücretsiz üye olarak bu ve daha pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Pek çok bilgiyi ve online katalogları sitemizden takip edebilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. İyi günler dileriz.

  • Belli bir seviyeden sonra yaptığınız satış karları hariç belli bir maaş almaya başlayabilirsiniz. Detaylar için biz her zaman arayabilirsiniz.

  • Leyla hanım oriflame üyelikte herhangi bir zorunluluk yoktur. Yani satış yapmak zorunda değilsiniz. sipariş verme zorunluluğu da yok. üyelik zaten ücretsiz. Gönül rahatlığı ile ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.

  • Biz teşekkür ederiz leyla hanım. Oriflame üyelik ile ilgili her zaman bize soru sorabilirsiniz.

 • Oriflame üye bulmak için yazdığınız yöntemleri kullanıyorum ve işime yarıyor çok teşekkür ederim.

  • Biz teşekkür ederiz zeliha hanım. oriflame ile aklınıza takılan soru olursa sormaktan çekinmeyin lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir