Oriflame üyelik kayıt

Oriflame üyelik ile ilgili tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. İsterseniz ücretsiz üyelik için aşağıdaki formu hemen doldurun siz de Oriflame danışmanı olun para kazanmaya başlayın.

Oriflame üyelik şartları

 • Üyelik için 18 yaşında olmak yeterli.
 • Sipariş zorunluluğu yok.
 • Üyelik  ücretsiz.
 • %30 indirimli sipariş imkanı.
 • Adrese Bedava Katalog.
 • İstediğiniz zaman üyelik iptal edilebilir.
 • Ekibinizi kurun onlar satış yaptıkça siz de kazanın.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

oriflame üyelik

Ücretsiz üyelik kayıt formu
Bağımsız Danışman Telefonu: 0542 210 29 30
Form gönderildikten sonra satış danışmanımız sizi telefonla arayacaktır. Üyelik danışmanımız tarafından yapılacaktır. Bu form bir iletişim formudur.
Oriflame, kendi işini kurmanın en kolay yolu. Üstelik risk yok! İster kullan ister sat. Oriflame dünyasına sende katıl bu avantajlardan faydalan. Hemen ücretsiz kayıt formunu doldur.

Oriflame Üyelik Girişi

Üyelik girişi ya da Oriflame danışman girişi yapabilmek için öncelikle Oriflame'in sitesine girmeniz gerekiyor.Daha sonra yönlendirmeleri kullanarak işleme devam etmelisiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Oriflame Katalog Fırsatları

Bu ayda Oriflame Katalog  sizleri yepyeni ürünler ve pek çok fırsatlarla karşılıyor. Oriflame dünyasından gelen kaliteli ürünler sizleri daha sağlıklı, daha güzel yapmaya geliyor. Her ay yeni bir katalog ile tatlı bir heyecan ve mutluluk yaşıyoruz. İster kendiniz kullanmak için, ister satmak için olsun her katalog yeni bir heyecan demektir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Oriflame Üyelik Sorgulama

Üyelik sorgulama işlemi için  sisteme girip kontrol edebilirsiniz. Eğer kullanıcı adınızı ve şifrenizi veya her ikisini unuttuysanız danışmanımızı arayıp üyelik durumunuzu kontrol ettirebilirsiniz. Eğer bir yıl boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğinizin otomatik olarak silineceğini unutmayın. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Oriflame Üyelik Hediyeleri

Üyelik hediyeleri pek çok hediyeden oluşuyor. Öncelikle bu hediye ve fırsatları kaçırmamak için üye olmayı unutmayın.

Şimdi gelelim ilk hediye, ücretsiz katalog. Adrese gönderilen ücretsiz katalog size ilk hediyedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Oriflame Üyelik Avantajları

Üyelik avantajları nelerdir? Oriflame ile pek çok avantaj sunulmaktadır. Biz size bu  fırsatları açıklamaya çalışacağız. Evet öncelikle bu fırsatlardan yararlanmak için Oriflame üyesi olmak gerektiğini hatırlatalım. Üye olmak için linkten açılan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Oriflame Üyelik Kazançları

Merhaba sevgili dostlar. Sizi oriflame ile ilgili bilgilendirmeye devam ediyoruz. Pek çok kişinin karşılaştığı bir soruya cevap vermek için bu yazıyı yazıyoruz. Özellikle ürün tanıtan arkadaşlara en çok gelen sorulardan biri de “üyelik kazançları neler”, ya da daha doğal ifadeyle “oriflame’e üye olursam ne kazanacağım” sorusudur. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Oriflame Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Üye oldunuz fakat işler istediğiniz gibi gitmiyorsa veya herhangi bir ailevi sebepten dolayı üyeliğinizi sonlandırmak istediğinizde oriflame yine kalitesini ortaya koyuyor ve size hiçbir sorun çıkarmıyor. Borcunuz yoksa her hangi bir işlem yapmadığınız taktirde üyeliğiniz otomatik olarak silinecektir. Oriflame kozmetik dünyasında herhangi bir yaptırımla karşılaşmazsınız. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Oriflame Üye Bulmanın En İyi 5 Yöntemi

Merhaba sevgili Oriflame dostları. Size bu işinizi nasıl daha kolay yapabilmeniz adına, sizlere çok faydalı olacağını düşündüğümüz bir yazı ile karşınızdayız. Eminiz üye olmadan önce insanlar “ben nasıl üye bulurum” diye düşünmeden edemezler. Ama üye bulmanın şart olmadığını yeri gelmişken bir kez daha söylemekte fayda var. Sadece ürünleri indirimli almak için bile üye olmak çok mantıklı. Çünkü hiçbir şart olmadan sadece indirim için üye olabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Oriflame Üyelik Hakkında En Çok Merak Edilenler 2018

Oriflame dünyasından herkese merhaba. Öncelikle bu yazımızda biraz konuyu daha açık anlatabilmek için soru cevap şeklinde gideceğimizi söyleyelim. Olayı daha anlaşılır kılmak için en etkili yöntem bu. Bu bir çeşit özet gibi olacak ve pek çok merak ettiğiniz soruya cevap bileceğiniz bir yazı olacak. Bu kısa girişten sonra en çok merak edilen sorularla başlayalım. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İlgili Videolar

19 Yorum “Oriflame üyelik kayıt

  • Hiçbir şey olmaz oriflame size ne belli bir süre üye kalmayı ne de sipariş yapmayı zorunlu tutmaz. En önemli farkı bu dur.

  • Form bir iletişim formudur. Form doldurulduktan sonra danışmanımız sizi telefonla arayarak kesin kaydınızı yapacaktır.

 • Oriflame üyeliğini beğenmezsem iptal etmemde bir sorun yaşar mıyım? Üyelik sonrasında pişman olmak istemiyorum.

  • Leyla hanım üyelik iptali konusunda bir sorun yaşamazsınız. Ama doğru bilgilendirme ile iptal düşüncesinin aklınızdan çıkacağını düşünüyorum.

  • Merhaba saliha hanım. Oriflame in tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan kataloglarına sadece üyelerimiz sahip olabilir. Ücretsiz üye olarak bu ve daha pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Pek çok bilgiyi ve online katalogları sitemizden takip edebilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. İyi günler dileriz.

  • Belli bir seviyeden sonra yaptığınız satış karları hariç belli bir maaş almaya başlayabilirsiniz. Detaylar için biz her zaman arayabilirsiniz.

  • Leyla hanım oriflame herhangi bir zorunluluk yoktur. Yani satış yapmak zorunda değilsiniz. sipariş verme zorunluluğu da yok. üyelik zaten ücretsiz. Gönül rahatlığı ile ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.

 • Oriflame üye bulmak için yazdığınız yöntemleri kullanıyorum ve işime yarıyor çok teşekkür ederim.

  • Biz teşekkür ederiz zeliha hanım. oriflame ile aklınıza takılan soru olursa sormaktan çekinmeyin lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir