Oriflame Üyelik Kazançları

oriflame yazı - Oriflame Üyelik Kazançları

Oriflame Üyelik Kazançları Nelerdir?

Merhaba sevgili dostlar. Sizi oriflame ile ilgili bilgilendirmeye devam ediyoruz. Pek çok kişinin karşılaştığı bir soruya cevap vermek için bu yazıyı yazıyoruz. Özellikle ürün tanıtan arkadaşlara en çok gelen sorulardan biri de “oriflame üyelik kazançları neler”, ya da daha doğal ifadeyle “oriflame’e üye olursam ne kazanacağım” sorusudur. Evet aslında insanlar doğal olarak her teklife önce şüpheyle bakar ve artısı ve eksisi nedir diye bir değerlendirmede bulunur, ve sonra bir karar verirler. Düşünün siz üye olurken ilk size bu iş anlatıldığında ne düşündünüz? Sizde acaba üye olursam ne kazanırım, ne kaybederim diye düşündüyseniz, başlakarı da aynı şeyi düşünecektir. Peki sira geldi bu sorunun cevabına.

Oriflame Üyelik Kazançları

Oriflame üyelik kazançları adı altında toplayabileceğimiz maddeler aslında üye olmanın size sağlayacağı olanaklardır. Şimdi bu kazanç imkanlarını yani üye olunca kazanılacak fırsatları madde medde yazmaya çalışalım. Umarız bu yazı bu soruya çokça muhatap olanlara yardımcı olur.

  • Oriflame’e üye olarak ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 indirimli alma imkanı kazanırsınız.
  • Evinize kadar gelecek olan ücretsiz oriflame kataloğu kazanırsınız.
  • Üye olmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
  • Üye olduğunuzda sipariş vermek zorunda değilsiniz.
  • İsterseniz daha sonra üyelikten vazgeçerseniz, üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.
  • Ürünleri indirimli alıp katalog fiyatı üzerinden satarak kar elde edebilirsiniz.
  • İsterseniz kendinize bir alt ekip oluşturarak ekip halinde satış yaparak daha çok kazanabilirsiniz.
  • Oriflame danışmanlığında yükselirseniz, hediye çekleri, süpriz fırsatlar, yurtdışı seyahatleri, aylık yüksek bir gelir, ücretsiz lüks bir araba gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Sanırım üye olmak için epey, ve geçerli, mantıklı sebepler bunlar diye düşünüyoruz. peki sizde öyle düşünmüyor musunuz? Eğer sizde bu kazançlı dünyada yükselmek isterseniz hemen üyelik için iletişim formunu arayın, danışmanımız sizi telefonla arayıp kesin kaydınızı yapsın, ve sizde artık oriflame’in kazançlı dünyasına gitmiş olun. Unutmayın başlamak yapmanın yarısıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Oriflame Kariyer 2018 başlıklı makalemizde oriflame üyelik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir